PIT 36 2013/2014

Ściągnij darmowy program do PIT 36 i rozlicz PIT z firmy i najmu za 2013 rok!

Pit 36 za 2013

2014-01-18 | Admin | | | |

 PIT 2013

Korzystanie z odliczeń pit 36 2014 podatkowych to piękna sprawa, dlatego bezwzględnie powinieneś się zainteresować naszą witryną WWW, znajdziesz na niej niezwykle dużo ciekawych informacji podatkowych na temat ulg, odliczeń, sporządzania deklaracji PIT, a także dostaniesz całkiem nieodpłatnie bardzo dobry program do rozliczania formularzy PIT.

pit b druk program

Kto składa blankiet PIT-36? Opisywany formularz, najogólniej mówiąc, stosowany jest przez podatników, którzy w danym roku podatkowym uzyskują przychód bez pośrednictwa płatnika. Oznacza to, że są oni zobowiązani do samodzielnego obliczania wartości podatku lub kwoty podatku do zapłaty. Działalność prowadzona przez takich podatników opodatkowana jest według skali podatkowej (18 proc. – 32 proc.).

Zobacz jakie zmiany czekają polskich podatników w rozliczeniu 2013/2014. Wypełnij z nami PIT 2014. Prezentowany program pit 36 2014 obsługuje PIT-28, PIT-39, PIT-38, PIT-36, PIT-36L, PIT-37. W 2014 roku zmieniają się zasady używania z ulgi internetowej i prorodzinnej. Powinno się o tym przeczytać więcej, aby móc w pełni wykorzystać ulgi w 2014 roku.

Prócz pit 36 2014 wymienionych, blankiet pit 36 2014 PIT-38 rozliczają również osoby, jakie objęły udział w spółkach posiadających osobowość prawną lub wkład w spółdzielni w zamian za wkład niepieniężny (jednak nie pod postacią przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części).

Wypatrujesz dobrego i bezpłatnego programu do druku PIT-37? Doskonale trafiłeś! Z myślą o polskich podatnikach przygotowaliśmy szybką, intuicyjną i co najważniejsze bezbłędną aplikację do wypełniania PIT-37. Wymieniony program możesz zarówno pit 36 2014 pobrać na własny laptop, jak i uruchomić przez internet (program pit-37 online). Obie wersje działają w taki sposób. Od Ciebie zależy, z której jest Ci wygodniej skorzystać. Pit 36 2014 Za pomocą przedstawianego programu wypełnisz nie tylko PIT-37, ale również inne zeznania podatkowe wraz z załącznikami. Podsumowując za pomocą naszego programu do PIT wypełnisz PIT-37, PIT-28, PIT-2K, PIT-36l, NIP 2, PIT/ZG, PIT-39, PIT/O, PIT-36, ZAP 3, PIT/B, PIT-38 i wszystkie inne załączniki do zeznań podatkowych.

Na Pit 36L nie jest się w stanie złożyć zeznania wraz z współmałżonką albo jako podatnik samotnie wychowujący pociechę.

Za asystą prezentowanego programu do PIT wyślesz własne zeznanie podatkowe do Urzędu Podatkowego drogą elektroniczną!

Wypełnianie zeznania PIT-37 za 2013 rok nie jest niczym uciążliwym, jeśli korzystamy z gratisowego programu do PIT za 2013 rok. Program nie tylko pomoże nam w dobraniu odpowiednich formularzy do sytuacji w jakiej się znajdujemy, ale też będzie nas wspomagał w czasie wypełniania PIT 2014. Możemy liczyć na pomoc nie tylko w wyliczeniach, ale również na sugestie co wprowadzić w daną rubrykę.

Za pomocą omawianej internetowej aplikacji możesz nie tylko efektywnie i bezpiecznie wypełnić PIT za 2013 rok, ale również masz możliwość wysłania go przez sieć do Urzędu Skarbowego. Zaoszczędzisz w ten sposób dużo czasu, który spędziłbyś w kolejkach. Przekazanie PITu przez internet to wielka wygoda oraz oszczędność czasu i nerwów.

Na pewno zawsze co roku martwisz się czy dasz radę przygotować i przekazać do Urzędu Podatkowego deklarację PIT. Nie jest to nietrudna sprawa także taka troska jest usprawiedliwiona.

Deklaracja PIT/ZG wypełnia podatnik, który zdobył dochód za granicą, podlegający opodatkowaniu w Polsce, jednak przy stosowaniu metody odliczania podatku zapłaconego za granicą. Deklarację taki trzeba dostarczyć odrębnie dla każdego z państw, w jakim podatnik nabył zarobek.

Masz możliwość dodatkowo dostarczyć formularz PIT przez globalną sieć. Nie musisz nic pobierać ani instalować. Naciśnij pod spodem i wylicz PIT 2013 online!

Druk PIT-37 a podatnicy samotnie wychowujący dzieci. kawaler, osoba, której współmałżonek pozbawiony został praw rodzicielskich lub przebywa w zakładzie pit 36 2014 karnym, osoba w separacji, Panna, wdowiec, wdowa, rozwodnik, rozwódka – taki katalog osób uprawniony jest do rozliczania się z PIT-37 na preferencyjnych zasadach. Według ustawy, podatnik taki wychowuje dziecko małoletnie lub, bez względu na wiek, otrzymujące zasiłek pielęgnacyjny lub rentę socjalną. Jeżeli osoba samotnie wychowuje dziecko uczące się do 25. roku życia (które nie uzyskuje dochodów, które podlegałyby opodatkowaniu) również może skorzystać z zasad ulgowych przy wypełnianiu pit 36 2014 PIT-37.

program pit 2013 za darmo

Formularz PIT-39 liczony jest przez podatników, którzy w danym roku podatkowym sprzedali nieruchomość lub związane z nią prawa nabyte. Trzeba niemniej odnotować, że do rozliczenia podatku na podstawie PIT-39 zalicza się sprzedaż nieruchomości w okresie 5 lat od jej wybudowania lub nabycia. Oznacza to, że w 2014 roku podatnicy nie będą musieli zapłacić podatku, obliczanego w deklaracji PIT-39, od sprzedaży nieruchomości lub praw nabytych, które pobudowane lub nabyte zostały w 2008 r.

Uwzględnianie ulg podatkowych często jest trudne, istnieje wiele przepisów podatkowych, bardzo dużo interpretacji podatkowych, a objaśnienia podatkowe powszechnie są bardziej zawiłe niż same paragrafy w ustawach, w związku z tym warto skorzystać z bezpłatnego software-u Pit 2014, który potrąca wszelkie ulgi automatycznie.

Wypełnianie formularzy rocznych PIT to niesamowicie trudna sprawa, dlatego warto skorzystać z naszego software-u do sporządzania formularzy PIT, z jego pomocą przygotujesz deklarację i prześlesz ją przez globalną sieć internet bez zbędnego problemu.